Вихованці Львівського центру піклування про дітей отримали шкільне приладдя

Нещодавно у Львівському центрі піклування про дітей відбувся захід «Ключики до знань» для дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Подію організувало управління «Служба у справах дітей» Львівської міської ради. Про це сьогодні, 6 вересня, повідомили Гал-інфо у прес-службі Львівської міської ради.«Цей захід спрямований на підтримку дітей із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та перебувають у скрутному матеріальному становищі, адже у них не вистачає всього необхідного для повноцінного навчання у школі. Об этом сообщает newsblog.in.ua со ссылкой на СМИ.


Після привітань з нагоди Дня знань і початку нового навчального року, школярі отримали зошити, ручки, кольорові олівці, фарби та інше шкільне приладдя, яке необхідне для навчання. Зокрема, 33 вихованці Львівського центру піклування про дітей отримали шкільне приладдя", — прокоментували в управлінні «Служба у справах дітей» ЛМР.


Нагадаємо, що ще 4 дітей, позбавлених батьківського піклування, матимуть сім’ю.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/vyhovantsi_lvivskogo_tsentru_pikluvannya_pro_ditey_otrymaly_shkilne_pryladdya_325466.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя