В Николаевской области спасатели провели очередные экскурсии по подразделению для детей

Протягом 2-3 жовтня, співробітників 12 державної пожежно-рятувальної частини відвідали учні 2-3 класів Вознесенської ЗОШ №3 в Миколаївській області та вихованці комунального дошкільного навчального закладу №9 «Горобинка», які отримали чудову нагоду поринути в атмосферу безпеки та познайомитися ближче із професією «пожежного-рятувальника». Об этом сообщает 0622ua.com со ссылкой на СМИ.

Близько 65 дітей із цікавістю пройшлися територією частини та поспілкувалися із рятувальниками стосовно правил безпечної поведінки. Школярі та малеча з садочку дізналися про основні причини пожеж, наслідки до яких призводять, а також повторили першочергові дії у разі виникнення пожежі.

Під час екскурсій, поряд із профілактичними бесідами, рятувальники знайомили хлопчиків та дівчаток із пожежно-рятувальною технікою та оснащенням, яке мають на озброєнні, розповідали про завдання за призначенням, які щоденно виконують співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій.Захід пройшов пізнавально та весело, а на завершення кожен охочий отримав нагоду сфотографуватися на фоні пожежної автоцистерни та приміряти елементи спецодягу вогнеборця.

ГУ ДСНС України у Миколаївській області


Джерело статті: “http://izvestia.nikolaev.ua/news/в-николаевской-области-спасатели-про-3/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя